Hurtownia Szkła R-K Glass

Duża kabina prysznicowa

 • Wyświetlony 966 razy

Odpowiedniej wielkości kabina prysznicowa to na pewno komfort w jej użytkowaniu. Często słyszy się, że obudowa kabiny szpeci łazienkę i chowa się ją dla zasady w ciemnym kącie. Niesłusznie. Odpowiednie dobranie materiału oraz nowoczesny design pozwala na wkomponowanie jej w wystrój łazienki bez efektu chaosu.


Wygodne rozwiązania

Duża kabina prysznicowa w łazience to po pierwsze komfort, możemy uwzględnić użycie w niej taboretu kąpielowego, który zapewni nam wygodę podczas korzystania z niej. Zamontowanie kabiny bez brodzika pozwoli osobom starszym na bezproblemowe korzystanie z niej. Najlepszym rozwiązaniem, w przypadku montażu takiej kabiny, jest użycie szklanych ścian i drzwi, które łatwo można dopasować pod wymiar. Poza tym nie stanowią wyróżniającego się akcentu w pomieszczeniu.

Liczy się estetyka

Oprócz funkcjonalności od przedmiotów wymaga się też ładnego wyglądu. Nie jest to próżność tylko dążenie do harmonii w miejscach, gdzie przebywamy. Jest to naturalne i jak najbardziej pożądane. Dotyczy to także łazienek, gdzie spędzamy dość dużo czasu każdego dnia. Estetyczny wygląd kabiny nie będzie nam burzył naszego porządku. Poza tym dużą szklaną kabinę możemy umieścić nawet na środku bez obawy o przytłoczenie perspektywy, czy szpecący wygląd.

Na wymiar

Jednak największą zaletą takich kabin jest to, że są robione na wymiar, pod konkretne zamówienie. Można sobie wybrać dowolne rozmiary i kształty, a nie ograniczać się do gotowych szablonów proponowanych przez producentów. Istotną cechą szklanej kabiny jest też odporność na urazy mechaniczne szkła hartowanego. Jest ono bezsprzecznie bardziej wytrzymałe od tworzywa. Również odpowiednia powierzchnia pozwala na łatwiejsze utrzymanie czystości oraz nie ma tendencji do pokrywania się grzybem.

Wybór kabiny to poważna inwestycja, która będzie nam towarzyszyła przez lata. Dlatego jej  zakup powinien być podyktowany nie tylko ceną ale też jakością i użytecznością. Pod uwagę powinniśmy brać takie aspekty jak łatwość w czyszczeniu, estetyka oraz wygoda w użytkowaniu.

5 komentarzy

 • Dowbor
  Dowbor, 20 luty, 2018 08:02 Link do komentarza

  Mam podobną w domu. Duża jest idealna tym bardziej jak ma się problemy z chodzeniem. Jeśli ma się RZS to jest naprawdę super.

 • Lucynka
  Lucynka, 6 luty, 2018 09:02 Link do komentarza

  Ale mi się marzy taka łazieneczka. Jak będę się przeprowadzać to tylko tam gdzie będę mogła sobie taką właśnie kabinę zamontować. Świetna sprawa:)

 • Asia
  Asia, 1 luty, 2018 11:02 Link do komentarza

  Po prostu marzenie taka łazienka. Też dążyłam aby mieć szklaną kabinę i do tego taką dużą. Faktycznie jest to bardzo wygodne. Nie pożałujesz jak już się zdecydujesz i nie prawdą jest, że bardzo chlapie się na łazienkę.

 • Caryca44
  Caryca44, 18 styczeń, 2018 07:01 Link do komentarza

  Właściwie to mój ideał łazienki. Duża kabina prysznicowa absolutną podstawą!

 • Mistral
  Mistral, 30 listopad, 2017 01:11 Link do komentarza

  Mi osobiście podobają się takie przestronne kabiny. Po pierwsze wygoda, po drugie nie muszę się martwić, że łokciem drzwi czy ścianę przestawię. No a szklane przynajmniej jakoś wyglądają w łazience.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.