Blog

Duża kabina prysznicowa

Przez Redakcja w dniu

Odpowiedniej wielkości kabina prysznicowa to na pewno komfort w jej użytkowaniu. Często słyszy się, że obudowa kabiny szpeci łazienkę i chowa się ją dla zasady w ciemnym kącie. Niesłusznie. Odpowiednie dobranie materiału oraz nowoczesny design pozwala na wkomponowanie jej w wystrój łazienki bez efektu chaosu.

Wygodne rozwiązania

Duża kabina prysznicowa w łazience to po pierwsze komfort, możemy uwzględnić użycie w niej taboretu kąpielowego, który zapewni nam wygodę podczas korzystania z niej. Zamontowanie kabiny bez brodzika pozwoli osobom starszym na bezproblemowe korzystanie z niej. Najlepszym rozwiązaniem, w przypadku montażu takiej kabiny, jest użycie szklanych ścian i drzwi, które łatwo można dopasować pod wymiar. Poza tym nie stanowią wyróżniającego się akcentu w pomieszczeniu.

Liczy się estetyka

Oprócz funkcjonalności od przedmiotów wymaga się też ładnego wyglądu. Nie jest to próżność tylko dążenie do harmonii w miejscach, gdzie przebywamy. Jest to naturalne i jak najbardziej pożądane. Dotyczy to także łazienek, gdzie spędzamy dość dużo czasu każdego dnia. Estetyczny wygląd kabiny nie będzie nam burzył naszego porządku. Poza tym dużą szklaną kabinę możemy umieścić nawet na środku bez obawy o przytłoczenie perspektywy, czy szpecący wygląd.

Na wymiar

Jednak największą zaletą takich kabin jest to, że są robione na wymiar, pod konkretne zamówienie. Można sobie wybrać dowolne rozmiary i kształty, a nie ograniczać się do gotowych szablonów proponowanych przez producentów. Istotną cechą szklanej kabiny jest też odporność na urazy mechaniczne szkła hartowanego. Jest ono bezsprzecznie bardziej wytrzymałe od tworzywa. Również odpowiednia powierzchnia pozwala na łatwiejsze utrzymanie czystości oraz nie ma tendencji do pokrywania się grzybem.

Wybór kabiny to poważna inwestycja, która będzie nam towarzyszyła przez lata. Dlatego jej zakup powinien być podyktowany, nie tylko ceną, ale też jakością i użytecznością. Pod uwagę powinniśmy brać takie aspekty jak łatwość w czyszczeniu, estetyka oraz wygoda w użytkowaniu. Najwyższej jakości kabiny prysznicowe  możesz kupić TUTAJ.

Bądź pierwszą osobą która to skomentuje.

Zostaw komentarz

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie informacji zgodnie z polityką prywatności