Blog

Zastosowanie szkła w kuchniach

Przez Redakcja w dniu

Szkło w kuchni

Szkło od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób aranżujących swoje domowe wnętrze. Jest ono lekkie, eleganckie i nadaje nowoczesny wygląd naszym kuchniom. Pomieszczenie, w którym zostało zastosowane będzie modne i niepowtarzalne. Odpowiednio przygotowane i przycięte, może występować w każdym wybranym miejscu.

Szkło nad kuchennym blatem

Szkło nad kuchennym blatem sprawdzi się dobrze w nowoczesnym, jak i klasycznie urządzonym wnętrzu. Szklana ściana ładnie wygląda i przyciąga uwagę. Prostsze jest także utrzymanie czystości. Szkło wyczyścimy łatwiej, niż klasyczne ceramiczne płytki.

Najbardziej polecanym szkłem do zastosowania na ścianę w kuchni jest szkło Lacobel. Możemy zdecydować się na szkło w określonej barwie i nim pokryć powierzchnię, lub wykorzystać ulubione zdjęcie czy grafikę naniesione na szkło hartowane float lub optiwhite.

Szklane blaty i fronty mebli

Szkło dekoracyjne możemy wykorzystać także jako ozdobę szafek, blatów, stołu i pozostałych elementów wyposażenia kuchni. Nasze meble dzięki zastosowaniu szklanych frontów nabiorą zupełnie nowego wyglądu. W krótkim czasie i niewielkim nakładem kosztów jesteśmy w stanie całkowicie zmienić wygląd pomieszczenia. Również w tym przypadku możemy zdecydować się na gładką taflę szkła, lub ozdobioną nadrukiem.

Wykorzystanie szkła w kuchni jest bardzo dobrym pomysłem. Tak urządzona kuchnia ma duże walory dekoracyjne i użytkowe. Z całą pewnością będzie przez długie lata cieszyć każdego z domowników. Zachęcamy do kontaktu z biurem naszej hurtowni z siedzibą w Dębicy. Nasi fachowcy z wielka przyjemnością pomogą dokonać właściwego wyboru szkła do Twojej kuchni.

Bądź pierwszą osobą która to skomentuje.

Zostaw komentarz

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie informacji zgodnie z polityką prywatności