Kabiny prysznicowe

DLACZEGO NASZE PRODUKTY ?

INDYWIDUALNE PROJEKTY

Produkty hurtowni R-K Glass są odpowiedzią na potrzeby Klientów. Przygotujemy szklane kabiny prysznicowe zarówno do przestronnych wnętrz, jak i do małych lub trudno ustawnych łazienek.

WYSOKA ESTETYKA

Nasze projekty charakteryzują się wysoką estetyką wykonania,zarówno ze względu na bardzo dobrą jakość materiałów używanych do produkcji, jak i duże doświadczenie pracowników.

FUNKCJONALNOŚĆ

Szklane kabiny prysznicowe poza spełnianiem swojej funkcji, mogą być także piękną i elegancką ozdobą Państwa wnętrza. Szkło jest materiałem wytrzymałym i łatwym do utrzymania w czystości, dlatego z pewnością spełni swoją funkcję w każdej łazience.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

1. WYCENA ZAMÓWIENIA

Pierwszym krokiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta w formularzu zamówień wymaganych danych. Prosimy o podanie m.in. danych kontaktowych oraz szczegółów dotyczących zamawianej kabiny.

Podanie dokładnych informacji umożliwi przygotowanie wyceny. Ostateczna cena może ulec zmianie, jeżeli w formularzu nie zostaną uwzględnione istotne elementy wpływające na ceną lub pomiary będą niedokładne.

2. POMIAR U KLIENTA

Po akceptacji wstępnej wyceny przez Klienta pracownik Hurtowni R-K Glass dokonuje dokładnych pomiarów w docelowym miejscu montażu. Na tym etapie pobierana jest zaliczka w wysokości 30% wartości ceny.

Czas potrzebny na wykonanie zamówionej kabiny wynosi 4-5 tygodni (może być krótszy lub dłuższy i uzależniony jest od terminów hartowania szkła).

3. MONTAŻ KABINY

W momencie, gdy kabina prysznicowa jest gotowa, nasz pracownik umawia dogodny dla Klienta termin i dokonywany jest montaż.

R-K Glass dokonuje montażu swoich produktów do 100km od Dębicy (m. in. Rzeszów, Tarnów, Mielec, Dębica, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Jasło, Łańcut) oraz nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej do Klienta.