Drzwi do garderoby

Drzwi do garderoby

Co powiecie na szklane drzwi do garderoby? To nowoczesne rozwiązanie jest nie tylko piękne i atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim niezwykle praktyczne i funkcjonalne. Dodatkowo przestrzeń zyskuje optyczne powiększenie – szklane akcenty po prostu działają cuda!

Nowoczesne rozwiązanie – szklane drzwi do garderoby

Wielkoformatowe szafy z przesuwnymi drzwiami, które wykonane są z półprzezroczystego szkła, to coraz chętniej wybierane rozwiązanie. Niektórzy decydują się także na drzwi uchylne, wykonane z transparentnego szkła, pozwalające osiągnąć niebanalny efekt witryny.
A co powiecie na szklane półki? Czyż nie ułatwi to utrzymania porządku we wnętrzu garderoby oraz planowania zestawień swoich ulubionych ubrań? Pomyślcie i o tym!

Za co warto docenić szklane drzwi do garderoby?

Rozwiązanie to ma sporo zalet, a do podstawowych zaliczyć można::

  • estetykę wyglądu,
  • ułatwienie w aranżacji i planowaniu przestrzeni,
  • praktyczność,
  • funkcjonalność
  • komfort użytkowania,
  • szybką i bezproblemową zmianę wyglądu pomieszczenia.

Właściwie dopasowane i odpowiednio zaprojektowane szklane drzwi do garderoby, stworzą we wnętrzu cudowny klimat.

Co więcej…

Największą zaletą tego rozwiązania, jest fakt, że szklane konstrukcje nie ograniczają przestrzeni użytkowej! Każdy ma możliwość zamontowania drzwi do garderoby na kilka sposobów. Oferowane przez nas produkty, dostępne są w licznych wariantach wizualnych. Bogate doświadczenie naszych pracowników sprawia, że oferta nie tylko zaskakuje, ale jest gwarantem rzetelności i jakości wykonania.

W zależności od wielkości, stosujemy dwa rodzaje drzwi: jedno- lub dwuskrzydłowe.
Do wyrobu drzwi wykorzystujemy najwyższej jakości szkło float o różnych grubościach.

Jeśli pragniesz dodatkowych rozwiązań zajrzyj na inne proponowane przez nas szklane konstrukcje. Bez wątpienia znajdziesz opcję, która spełni Twoje oczekiwania.

Szkło we wnętrzach nigdy się nie znudzi. Ten aranżacyjny dodatek otwiera przestrzeń, dodając jej lekkości i blasku. Może pojawić się i w Twoim domu, jako drzwi do garderoby. Kreatywne łączenie struktur i materiałów, to sposób na zadowolenie i stworzenie wymarzonej domowej przestrzeni.