REFLEKS, STOPSOL

Szkło refleksyjne Stopsol pokryte jest specjalną powłoką odblaskową, która odbija światło. Stwarza ono efekt lustrzanego odbicia, zapewniając tym samym ochronę pomieszczeń przed nadmiernym wzrostem temperatury.

Podstawowymi zaletami tego typu szkła jest:

  • gwarancja wysokiego poziomu prywatności, dzięki użyciu refleksyjnej powłoki,
  • bardzo długi okres trwałości,
  • doskonałe parametry świetlne,
  • różnorodność zastosowań, dająca architektom możliwość ogromnej kreatywności i pełnej swobody.

Oferowany przez nas produkt, wyróżnia niezrównany walor estetyczny, połączony z użytecznością i komfortem. Użytkownicy budynków, w których został zastosowany ten rodzaj szkła, bardzo szybko docenią zalety szkła Stopsol.

Szkło typu Stopsol, wyróżnia doskonała charakterystyka energetyczna i fotometryczna. Jest to szkło przeznaczone dla stworzenia wygody, luksusu i przyjemnej estetyki.

Zastosowanie

Stopsol jest rodzajem szkła, które stosowane jest w nowoczesnej architekturze, a deweloperzy z całego świata coraz chętniej wykorzystują je w swoich inwestycjach.

Stopsol świetnie nadaje się:

  • do elewacji i okien w budynkach biurowych i mieszkalnych,
  • w charakterze ścianek działowych,
  • oraz tam, gdzie ważna jest ochrona przeciwsłoneczna.

Szkło refleksyjne Stopsol stosowane jest najczęściej w elewacjach budynków wysokościowych, jednak nadaje się ono także do montażu, w urządzeniach AGD.

Jak utrzymać szkło Stopsol w czystości?

W zwykłym codziennym czyszczeniu, należy stosować powszechnie dostępne na rynku i przeznaczone właśnie do takich celów detergenty. Wystarczy dokładnie umyć szyby, a następnie spłukać je wodą i wysuszyć.

W przypadku mocniejszych zabrudzeń, z którymi zwykłe środki czystości sobie nie poradzą, zaleca się zwiększyć częstotliwość czyszczenia, aby uniknąć osadów ściernych i nawarstwienia się kurzu.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości produkty i zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi wariantami szkła. Nasi fachowcy odpowiedzą na wszelkie pytania, a także doradzą, czym warto się kierować dokonując wyboru potrzebnego materiału.