LUSTRA

Lustra to bardzo elegancki element wyposażenia wnętrz. Nasza hurtownia posiada w swojej ofercie:

  • klasyczne lustra srebrne, składające się z tafli szkła float, srebrnej powłoki, a także pozbawionej ołowiu podwójnej warstwy ochronnej,
  • lustra kolorowe, które produkowane są na bazie szkła barwionego w masie,
  • lustra weneckie (fenickie) – pokryte specjalną, cieniutką powłoką, dzięki czemu jedna strona odbija sporą ilość światła, natomiast druga je przepuszcza.

Każdy z Państwa może zdecydować się na lustra nietypowe, o fantazyjnych, różnorodnych kształtach. Wykorzystywane w produkcji i obróbce luster luster szkło, charakteryzuje się najwyższą jakością. A wysoka jakość i solidne wykonanie to gwaranty spektakularnych rezultatów.

Klasyczne lustra srebrne

Klasyczne lustra srebrne podkreślą wystrój każdego wnętrza. Poza walorami dekoracyjnymi, lustra srebrne pozwolą na optyczne uzyskanie dodatkowej przestrzeni. Są niezbędnym elementem wystroju każdego domu – poprawią jego atrakcyjność i zwiększają komfort codziennego użytkowania.

Lustra kolorowe

Poza lustrami srebrnymi, wykonujemy dla Państwa także lustra kolorowe – w dowolnym kształcie i stylu. Także kolorystyka jest bardzo. Dostępne są między innymi lustra kolorowe w odcieniu brązu czy grafitu. W produkcji luster kolorowych wykorzystujemy szkło barwione w masie. Zachęcamy do stosowania tego typu luster, zarówno w pomieszczeniach o ciepłej kolorystyce jak i w chłodnych nowoczesnych projektach wnętrz. Odradzamy natomiast montaż kolorowych luster w łazienkach, gdyż ten rodzaj ozdobnych tafli szkła tłumi światło, przez co codzienna toaleta może być utrudniona. Znacznie lepiej w łazience sprawdzą się lustra srebrne.

Lustra weneckie

Oferujemy Państwu także, wspomniane już, lustra weneckie. Jest to odmiana lustra, pozwalająca ograniczyć niepożądany wgląd do danego pomieszczenia. Lustra weneckie pokryte są specjalną powłoką odbijającą światło z jednej strony. Stojąc po jednej stronie doskonale widać co dzieję się z drugiej strony, natomiast znajdując się po drugiej stronie lustra, zobaczyć można tylko swoje odbicie.

Lustra weneckie wykorzystywane są w wielu miejscach – między innymi przez policję podczas przesłuchań, czy w szpitalnych salach pooperacyjnych, gdzie wracający do zdrowia pacjenci wymagają spokoju i prywatności.

Lustra w naszych domach pełnia konkretne funkcje. Zatem powinny być one odpowiednio dobierane do charakteru i wystroju danego wnętrza. Liczy się rama lustra, jego kształt, jak i rodzaj miejsca, w którym zostanie ono wyeksponowane. Dziś lustra to nie tylko podstawowy element wystroju przedpokoju i łazienki. Coraz częściej lustra „wchodzą na salony” stając się cudownym dodatkiem ozdobnym innych wnętrz naszych mieszkań – sypialni, salonu, czy jadalni.

Wybór odpowiedniego lustra nie należy do łatwych zadań. Jednak jesteśmy do Państwa dyspozycji i w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.