Lacobel w kuchni

Lacobel w kuchni

Ci z Państwa, którzy poszukują nietypowych kuchennych rozwiązań aranżacyjnych, powinni zainteresować się szkłem typu Lacobel. Ten rodzaj szkła świetnie sprawdzi się w kuchni zamiast ściennych płytek. Jest to bardzo trwałe i odporne na zabrudzenia szkło, stanowiące dodatkowo niezastąpiony element dekoracyjny. Lacobel nadaje wnętrzu nowoczesny i elegancki wygląd. Z jednej strony pokryty jest błyszczącym, kolorowym lakierem.

Oferujemy Państwu Lacobel w wielokolorowej odsłonie. Wśród oferowanych przez nas kolorów można znaleźć barwy mocno nasycone, jak i te lekkie i stonowane. Ponadto każdy z Państwa ma możliwość stworzenia własnego projektu grafiki. Piękny wydruk na szkle będzie bardzo trafnym i oryginalnym rozwiązaniem.

Podstawowymi zaletami Lacobelu są:

  • wysoki połysk;
  • dostępność szerokiej gamy kolorów – można ją zobaczyć tutaj;
  • dekoracyjność;
  • łatwość czyszczenia;
  • odporność na zabrudzenia;
  • trwałość.

Nowoczesna kuchnia

Lacobel to niezwykle nowatorskie rozwiązanie, które warto zastosować w każdej kuchni. Pozwoli ono uzyskać oryginalny wygląd wnętrza, a także spełni dwie bardzo istotne funkcje – ochronną i dekoracyjną.

Pielęgnowanie kuchennych płytek jest dość czasochłonnym i długotrwałym procesem. Z kolei Lacobel pozwali nam zachować we wnętrzu czystości, jest niezwykle praktyczny, a przez to czasooszczędny.

Lacobel coraz częściej gości w naszych kuchniach. To idealne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy chcą podkreślić niebanalny charakter swojego ulubionego wnętrza.

Ten rodzaj szkła ma wiele zalet. Jest bardzo modnym i nowoczesnym rozwiązaniem. Nie posiada fug – jego powierzchnia jest perfekcyjnie gładka i lśniąca. Dzięki temu utrzymanie ładu i porządku nie sprawi nikomu trudności. Montaż Lacobelu jest czysty, szybki i nieskomplikowany.

Planując zakup szkła typu Lacobel, warto wybrać kolor pasujący do naszej kuchni. Najczęściej wybieranymi barwami jest biel, beż oraz odcienie szarości. W jasnych kuchniach bardzo często pojawiają się także intensywne kolory, przełamujące monotematyczność wnętrza – takie jak czerń czy czerwień.