OPTIWHITE

Szkło OPTIWHITE jest wysoce przeźroczystym rodzajem szkła. Od szkła float odróżnia go obniżona zawartość żelaza. Dzięki temu szkło Optiwhite  ma mniej zielonkawą barwę w stosunku do zwykłego szkła bezbarwnego – float. Pozwala mu to zachować większą naturalność odcieni danego przedmiotu.

Wyjątkowa przepuszczalność światła, rewelacyjnie sprawdzi się w zastosowaniach, które  wymagać będą wiernego odwzorowania kolorów, przejrzystości, a także odpowiedniej transparentności.

Szkło Optiwhite znakomicie sprawdzi się w miejscach, w których widoczne będą szklane krawędzie, na przykład przy szklanych meblach czy białym lacobelu. Oprócz tego wzorowo spełni oczekiwania tych, dla których ukazanie prawdziwych odcieni produktu jest nadzwyczaj istotne.

Zdjęcie powyżej przedstawia szkło Optiwhite. Widać na nim wyraźnie, że zielonkawa barwa krawędzi zwykłego szkła, została znacznie wyeliminowana.

Szeroki zakres korzyści jaki oferuje szkło Optiwhite sprawia, że oferujemy Państwu produkt będący niezastąpionym rozwiązaniem dla licznych zastosowań, zarówno aranżacyjnych jak i architektonicznych. Już dziś można zapoznać się z ofertą naszej hurtowni szkła z okolic Rzeszowa.

Typ szkła Optiwhite ma także zastosowanie przy produkcji drzwi, okien, balustrad, daszków i ścianek działowych. Wykonane z niego akwaria, sprawiają niezwykle interesujące wrażenie zawieszonej w powietrzu wody.

Cechy charakterystyczne szkła Optiwhite:

  • wysoka jakość;
  • idealna przejrzystość;
  • właściwa przepuszczalność światła;
  • pełna przepuszczalność energii słonecznej;
  • możliwość laminowania lub hartowania;
  • znacznie mniej zielonkawa barwa, w porównaniu ze zwykłym szkłem float;
  • zaskakująca estetyka.

Szkło to materiał wielofunkcyjny. Jego nieograniczone możliwości świetnie sprawdzą się w licznych dziedzinach – przede wszystkim w architekturze oraz aranżacji wnętrz. Nasza firma specjalizuje się w wykończeniu pomieszczeń, w których doceniany jest oryginalny i nowoczesny charakter szkła. Szklane zabudowy są niezwykle uniwersalne, optycznie powiększają wnętrze, a także nie ograniczają jego powierzchni. Utrzymanie czystości szkła jest jego istotną zaletą. Do pielęgnacji wystarczy bowiem płyn oraz papierowy ręcznik.