SZYBY ZESPOLONE

Bardzo trudno wyobrazić sobie dzisiejsze budownictwo bez zastosowania szyb zespolonych. Jest to najczęściej stosowany wyrób szklarski w budownictwie. Szyby zespolone mają niezwykle szeroki wachlarz zastosowań. Najczęściej wykorzystywane są w oknach oraz wielu innych rodzajach przeszkleń. Chronią wnętrza przed utratą ciepła, hałasem, a także nadmiernym nagrzewaniem.

Szyby zespolone jakie Państwu oferujemy to pakiet termoizolacyjny. Składa się on z dwóch lub trzech szyb rozdzielonych ramką dystansową, tworzącą przestrzeń między szybami. Izolacyjność szyb zespolonych jest różna, w zależności od zastosowanych rozwiązań.

Dowolne kształtowanie cech

Pakiety dwukomorowe osiągają najlepsze parametry. Szkło stosowane do zespoleń jest powleczone specjalną powłoką odbijającą ciepło. Przestrzeń między szybami, zwana komorą, wypełniona jest gazem szlachetnym o niskiej przewodności termicznej. Stosując odpowiednie rodzaje powłok i komponentów, a także właściwą szerokość i ilość komór, możliwe jest dowolne kształtowanie cech, jakie posiadać będzie wybrana szyba zespolona.

Dodatkowo w komorach zastosować można montaż szprosów dekoracyjnych, które stanowią imitację podziału okna, dodając mu tym samym nieocenioną elegancję i unikalny charakter. Takie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się na dużych szklanych powierzchniach, a także w oknach o nietypowym kształcie – na przykład okrągłych lub półokrągłych.

Skąd tak duża popularność szyb zespolonych?

Szyby zespolone to bardzo popularny produkt. Jest niezwykle doceniany przez osoby pracujące w branży budowlanej. Powszechne zastosowanie szyb zespolonych wynika z właściwości, jakie je wyróżniają. Chodzi tu przede wszystkim o izolacyjność akustyczną i cieplną.

Oferowane przez nas szyby zespolone znajdują się na bardzo wysokim poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient był zadowolony. Szyba zespolona jest takim materiałem budowlanym, który poza podniesieniem walorów użytkowania budynków, zmniejsza zapotrzebowanie przestrzeni na energię. A pamiętajmy – tego typu zalety przypisać można wyłącznie produktom spełniającym wszelkie wymagania techniczne – produktom pełnowartościowym.

Szyba zespolona jest to hermetycznie zamknięty układ szklanych tafli, które oddzielone są od siebie i połączone przy obwodzie dystansową ramką. Dodatkowo, cały układ szklanych tafli uszczelniony jest elastyczną maską uszczelniającą.

Dziś szyby zespolone są już standardem w produkcji okien. Pozwalają zaoszczędzić wydatki pieniężne na energię elektryczną, a także nie ograniczają dostępu światła do wnętrz.

Szyby zespolone to inwestycja na lata, która bez wątpienia się zwróci. Może warto, abyś o niej pomyślał? Już dziś skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta i dopytaj o ofertę i realizację w takich miastach jak na  przykład: Rzeszów, Przemyśl, Dębica, Tarnów, Mielec.