LACOMAT

Lacomat to rodzaj szkła z gatunku float. Jest to szkło matowe, pokryte z jednej strony specjalnym lakierem, które daje efekt szkła trawionego kwasem lub piaskowanego.

Zalety Lacomatu

Lacomat to rodzaj szkła o estetycznym wyglądzie. Dzięki matowemu lakierowi zapewnia znaczne poczucie prywatności na większych przestrzeniach – na przykład przy drzwiach sypialnianych czy łazienkowych. Z kolei przy drobnych taflach, jak chociażby kuchennych szafkach, sprawia, że całość wygląda lekko i delikatnie.

Lacomat w porównaniu do Lacobelu, przepuszcza znacznie więcej światła. Dzięki temu, wszelkie umieszczone za Lacomatem przedmioty pozostają częściowo widoczne – w postaci zarysu krawędzi. Niezwykle interesująco prezentują się szafki, które wewnątrz mają zainstalowane światło.

Zastosowanie

Lacomat zastosować można na wiele sposobów – wszystko tak właściwie zależy od Państwa wyobraźni.

Ten rodzaj szkła z powodzeniem sprawdzi się jako wypełnienie przesuwanych szaf, bądź drzwi. Bardzo dobrze wpisze się w aranżację szafek łazienkowych i kuchennych, a także nowoczesnych mebli biurowych. Oryginalność tego szkła polega na tym, że można je wkomponować właściwie w każdy wystrój i dekorację

Lacomat to synonim nowoczesności. Świetnie prezentuje się tak z innymi materiałami, jak i w samotności, wykończony na przykład delikatnymi ramami. Charakter Lacomatu idealnie pasuje do nowatorskich wnętrz biurowych, łazienek i oryginalnych sypialni.

Jak utrzymać Lacomat w czystości?

Nic prostszego! Lacomat jest rodzajem szkła, który z powodzeniem można czyścić środkami czystości używanymi na co dzień. Od strony matowej warto zastosować preparaty do odtłuszczania, pozostawiając do całkowitego wyschnięcia.

Lacomatu nie powinno stosować się w warunkach, w których temperatura otoczenia może być wyższa niż 80°C. Dlatego styczności z kuchenką gazową jest w tym przypadku wysoce niewskazana. Zdecydowanie lepiej zastosować go w drzwiach lub szafkach.

Lacomat najlepiej prezentuje się w swej naturalnej, minimalistycznej wersji – to piękne szkło idealnie wpasowuje się w nowoczesne i innowacyjne wnętrza. Jeśli tylko marzysz o cudownie zaaranżowanej przestrzeni, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni szkła z okolic Rzeszowa.

ZASTOSOWANIE: meble biurowe w nowoczesnym stylu, kuchnie, sypialnie itp.