Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe na wymiar

DLACZEGO NASZE PRODUKTY ?

INDYWIDUALNE PROJEKTY

Produkty hurtowni R-K Glass są odpowiedzią na potrzeby Klientów. Przygotujemy szklane kabiny prysznicowe zarówno do przestronnych wnętrz, jak i do małych lub trudno ustawnych łazienek. Rzeszów i Tarnów znajdują się zaledwie 40km od siedziby firmy, co pozwala na realizację naszych projektów w tych i wielu innych miastach.

WYSOKA ESTETYKA

Nasze projekty charakteryzują się wysoką estetyką wykonania,zarówno ze względu na bardzo dobrą jakość materiałów używanych do produkcji, jak i duże doświadczenie pracowników.

FUNKCJONALNOŚĆ

Szklane kabiny prysznicowe poza spełnianiem swojej funkcji, mogą być także piękną i elegancką ozdobą Państwa wnętrza. Szkło jest materiałem wytrzymałym i łatwym do utrzymania w czystości, dlatego z pewnością spełni swoją funkcję w każdej łazience.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

1. WYCENA ZAMÓWIENIA

Pierwszym krokiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta w formularzu zamówień wymaganych danych. Prosimy o podanie m.in. danych kontaktowych oraz szczegółów dotyczących zamawianej kabiny.

Podanie dokładnych informacji umożliwi przygotowanie wyceny. Ostateczna cena może ulec zmianie, jeżeli w formularzu nie zostaną uwzględnione istotne elementy wpływające na ceną lub pomiary będą niedokładne.

2. POMIAR U KLIENTA

Po akceptacji wstępnej wyceny przez Klienta pracownik Hurtowni R-K Glass dokonuje dokładnych pomiarów w docelowym miejscu montażu. Na tym etapie pobierana jest zaliczka w wysokości 30% wartości ceny.

Czas potrzebny na wykonanie zamówionej kabiny wynosi 4-5 tygodni (może być krótszy lub dłuższy i uzależniony jest od terminów hartowania szkła).

3. MONTAŻ KABINY

W momencie, gdy kabina prysznicowa jest gotowa, nasz pracownik umawia dogodny dla Klienta termin i dokonywany jest montaż.

R-K Glass dokonuje montażu swoich produktów do 100km od Dębicy (m. in. Rzeszów, Tarnów, Mielec, Dębica, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Jasło, Łańcut) oraz nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej do Klienta.

Galeria zdjęć

Wykonujemy na specjalne zamówienie o dowolnych konstrukcjach i wymiarach dostosowanych do lokalnych warunków. Kabiny zrobione są ze szkła hartowanego. Realizujemy kabiny prysznicowe narożne, przesuwne, parawany szklane itp.