Blog

Jaki motyw na szklane panele?

Przez Redakcja w dniu

O zaletach paneli szklanych do kuchni pisaliśmy już we wcześniejszych artykułach. Jedną z zalet jest mnogość wzorów i kolorów, wśród których mogą wybierać klienci. Przy wyborze szklanych paneli warto jednak zwrócić uwagę, czy dany wzór faktycznie będzie pasował do naszej kuchni.

Zwróć uwagę na szczegóły

Większość z nas nie przeprowadza generalnych remontów kuchni zbyt często. Dlatego warto przy wyborze paneli szklanych wybrać takie, które będą tworzyły jedną całość z pozostałymi elementami wyposażenia, przede wszystkim meblami oraz z kolorem ścian i podłogi. Nie warto na siłę upierać się przy danym wzorze, jeśli nie będzie współgrał z resztą otoczenia, bo uzyskany efekt nie będzie zachwycał. Warto przeanalizować rożne zestawienia kolorystyczne. Przydatne do tego są wizualizacje lub inspiracje dostępne w Internecie. Dobrym pomysłem jest także zapytanie o opinię specjalistów, którzy na co dzień zajmują się montowaniem paneli szklanych.

Optyczne powiększenie kuchni

Z reguły w niewielkich, słabo doświetlonych pomieszczeniach lepiej sprawdzają się panele w jasnych kolorach i prostych wzorach. Takie rozwiązanie wizualnie powiększy wnętrze i nada mu świeżości. Tego typu motywy sprawdzą się także w minimalistycznych kuchniach, gdzie unika się zbędnych detali i nadmiaru kolorów. Jednocześnie w kuchniach urządzonych w bieli kolorowy akcent w postaci grafiki na szkle lub lacobelu sprawi, że wnętrze będzie miało nowoczesny i ciekawy charakter.

Duży wybór grafik

W większych kuchniach, z dobrym dostępem do światła, z reguły można sobie pozwolić na większą dowolność. W takich przypadkach można decydować się zarówno na bardzo kolorowe wzory, jak i na te w stonowanych barwach, jednak wciąż uwzględniając to jak wygląda pozostałe wyposażenie kuchni. Grafika na szkle pozwala na wiele. Oferta naszej firmy z okolic Rzeszowa sprawia, że możemy umieścić na niej każdy motyw, który wpadnie nam w oko, począwszy od zachwycających krajobrazów, które będą nam przypominać wakacyjne wyjazdy, a kończąc na abstrakcyjnych wzorach i lacobelu w jednolitym kolorze. Daną grafikę można wybrać z dostępnych firmowych wzorów lub z banków zdjęć, ale także dostarczyć własne zdjęcia, jeśli tylko ich jakość pozwala na ich wykorzystanie.

Bądź pierwszą osobą która to skomentuje.

Zostaw komentarz

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie informacji zgodnie z polityką prywatności