Blog

Lustra w domu i w firmie

Przez Redakcja w dniu

Funkcją luster jest nie tylko odbijanie obiektów oraz osób. Mają one mnóstwo zastosowań, w zależności jaki efekt pragniemy osiągnąć. Przykładowo, mogą służyć jako element dekoracji lub skutecznie wywołać złudzenia optyczne, takie jak pozorne stworzenie większej przestrzeni w małym pokoju, poprzez umieszczenie zwierciadeł w strategicznych punktach.

Na rynku występuje cała gama różnych luster. Jednymi z najbardziej popularnych są lustra srebrne, które składają się z tafli, szkła float, srebrnej powłoki oraz warstwy ochronnej. Można również spotkać się z lustrami kolorowymi, stworzonymi ze szkła barwionego w masie. Bardzo ciekawe są zwierciadła weneckie, które z jednej strony pełnią funckję zwykłego lustra, podczas gdy z drugiej nie odbijają światła, co pozwala patrzeć przez nie jak przez zwykłą szybę.

Dobranie odpowiedniego rodzaju lustra zarówno do domu jak i firmy jest bardzo istotną kwestią. Codziennie spędzamy przed lustrem przynajmniej kilkanaście minut, wiec ważne jest, aby doskonale spełniało swoją funkcję. Dobór miejsca, kształtu, wielkości i innych charakterystycznych elementów jest kwestią nie tylko gustu, co zagospodarowania przestrzeni. Umieszczenie zwierciadła w losowo wybranym miejscu może negatywnie zadziałać na wystrój biura lub salonu, także warto przemyśleć swoją decyzję przed kupnem lub skonsultować ją z dekoratorem lub specjalistą.

Lustro, w którym przeglądanie się będzie prawdziwą przyjemnością to dobra inwestycja. Jest mnóstwo opcji odnośnie kształtu, wykończenia krawędzi, oświetlenia. Wszystko można skomponować wedle gustu, aby podobało się nam oraz współgrało z przestrzenią.

Kliknij jeśli chcesz kupić lustra w firmie R-K Glass z Dębicy niedaleko miasta Rzeszów.

Bądź pierwszą osobą która to skomentuje.

Zostaw komentarz

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie informacji zgodnie z polityką prywatności